Premiery

142. Czarna maska Penderecki III
2016
Gdańsk
141. Straszny dwór Moniuszko XII 2015 Gdańsk
140. Otello Verdi IV 2015 Gdańsk
139. Tosca 3 Puccini V 2014 Gdańsk
138. Cosi fan tutte 2 Mozart III 2014 Gdańsk
137. Cosi fan tutte Mozart VI 2013 WOK Warszawa
136. Skrzypce Rotszylda Fleischmann I 2013 Gdańsk
135. Carmen 4 Bizet IV 2012 Gdańsk
134. Madame Curie Sikora XI 2011 Paryż
133. Salome 3 Strauss IV 2011 Gdańsk
132. Makbet 2 Verdi IX 2010 Gdańsk
131. Żywot rozpustnika Strawiński V 2010 WOK Warszawa
130. Czarodziejski flet 5 Mozart III 2010 Gdańsk
129. Ariadna na Naxos Strauss X 2009 Gdańsk
128. Eugeniusz Oniegin 2 Czajkowski IV 2009 Gdańsk
127. Wesele Figara 3 Mozart II 2009 Gdańsk
126. Wesele Figara 2 Mozart XII 2008 Wrocław
125. Juliusz Cezar Haendel X 2008 WOK Warszawa
124. Don Giovanni 4 Mozart IV 2008 Gdańsk
123. Kolonia karna Bruzdowicz II 2008 Wrocław
122. Wolny strzelec 2 Weber XII 2007 WOK Warszawa
121. Aida 10 Verdi VIII 2007 Xanten
120. Rigoletto 2 Verdi V 2007 Gdańsk
119. Iwona, księżniczka Burgunda 2 Krauze II 2007 Opera Narodowa
118. Koncert sylwestrowy Strauss XII 2006 Opera Narodowa
117. Iwona, księżniczka Burgunda Krauze IX 2006 Narodowy Warszawa
116. Faust 3 Gounod VII 2006 Kraków
115. Mała księżniczka   V 2006 Capitol Wrocław
114. Czarodziejski flet 4 Mozart III 2006 Wrocław
113. Aida 9 Verdi II 2006 Łódź
112. Traviata 6 Verdi IX 2005 Cypr
111. Halka 2 Moniuszko VI 2005 Bytom
110. Rigoletto Verdi IX 2004 Cypr
109. Nabucco 10 Verdi VII 2004 Xanten
108. Faust 3 Gounod IV 2004 Gdańsk
107. Antygona Rudziński II 2003 Wrocław
106. Turandot 4 Puccini I 2003 Osaka
105. Aida 8 Verdi XII 2002 Wrocław Hala
104. Turandot 3 Puccini IX 2002 Cypr
103. Skrzypek na dachu 3 Bock VI 2002 Wrocław Hala
102. Koncert na 11.IX   XI 2001 Opera Narodowa
101. Nabucco 9 Verdi X 2001 Pekin
100. Wolny strzelec Weber IX 2001 Wrocław
99. Nabucco 8 Verdi VIII 2001 Cypr
98. Aida 7 Verdi V 2001 Poznań
97. Oniegin Czajkowski II 2001 Tampere Finlandia
96. Halka Moniuszko XII 2000 Poznań
95. Madame Butterfly 2 Puccini XII 2000 Gdańsk
94. Carmen 3 - X 2000 Poznań
93. Carmen 2 - VII 2000 Carcassonne
92. Carmen - VII 2000 Poznań
91. Madame Butterfly Puccini V 2000 Poznań
90. Nabucco 7 Verdi X 1999 Wrocław Hala
89. Tosca 2 Puccini VII 1999 Xanten
88. Cyrulik sewilski 2 Rossini VII 1999 Carcassonne
87. Galina Landowski V 1999 Poznań
86. Don Giovanni 3 Mozart I 1999 Wielki Warszawa
85. Czarodziejski flet Mozart XII 1998 Poznań
84. Don Giovanni 2 Mozart XII 1998 Luksemburg
83. Nabucco 6 Verdi VIII 1998 Zofingen
82. Czarodziejski flet 3 Mozart VIII 1998 Xanten
81. Czarodziejski flet 2 Mozart VII 1998 Carcassonne
80. Diabły z Loudun 2 Penderecki V 1998 Poznań
79. Faust 2 Gounod III 1998 Wrocław
78. Aida 6 Verdi I 1998 Groningen
77. Salome 2 R. Strauss I 1998 Poznań
76. Aida 5 Verdi XI 1997 Wrocław
75. Straszny dwór 3 Moniuszko IX 1997 Buffalo
74. Borys Godunow 6 Musorgski VII 1997 Carcassonne
73. Cyrulik sewilski Rossini V 1997 Poznań
72. Borys Godunow 5 Musorgski XI 1996 Poznań
71. Traviata 5 Verdi IX 1996 Poznań
70. Trubadur 2 Verdi VII 1996 Carcassonne
69. Trubadur Verdi V 1996 Poznań
68. Turandot 2 Puccini IV 1996 Bydgoszcz
67. Tosca Puccini II 1996 Poznań
66. Nabucco 5 Verdi XII 1995 Dusseldorff
65. Skrzypek na dachu 2 Bock XII 1995 Poznań
64. Wesele Figara Mozart X 1995 Poznań
63. Tosca Puccini VII 1995 Carcassonne
62. Aida 4 Verdi VI 1995 Bruksela
61. Elektra Theodorakis V 1995 Poznań
60. Nabucco 4 Verdi III 1995 Poznań
59. Straszny dwór 2 Moniuszko I 1995 Wielki Warszawa
58. Faust Gounod XII 1994 Kraków
57. Traviata 4 Verdi VIII 1994 Xanten
56. Traviata 3 Verdi VII 1994 Carcassonne
55. Faust Gounod VI 1994 Wielki Warszawa
54. Łucja z Lamermoor 2 Donizetti IV 1994 Degu
53. Raj utracony Penderecki XI 1993 Wielki Warszawa
52. Aida 3 Verdi VII 1993 Carcassonne
51. Skrzypek na dachu Bock VI 1993 Kraków
50. Salome R. Strauss I 1993 Wielki Warszawa
49. Traviata 2 Verdi X 1992 Degu
48. Nabucco 3 Verdi VIII 1992 Carcassonne
47. Aida 2 Verdi VII 1992 Xanten
46. Nabucco 2 Verdi VI 1992 Wielki Warszawa
45. Król Roger 2 Szymanowski V 1992 Detroit
44. Król Roger Szymanowski IV 1992 Buffalo
43. Nabucco Verdi II 1992 Istambuł
42. Marat / Sade Weiss V 1991 Północny Warszawa
41. Don Giovanni Mozart III 1991 Łódź
40. Opętanie   IX 1990 Północny Warszawa
39. Diabły z Loudun Penderecki VI 1990 Łódź
38. Borys Godunow 4 Musorgski VI 1990 Jerozolima
37. Apetyt na czereśnie Osiecka XII 1989 Ateneum  Warszawa
36. Fidelio 2 Beethoven VIII 1989 Vichy
35. Makbet 2 Verdi VII 1989 Vichy
34. Zamek Kafka V 1989 Teatr TV
33. Dama pikowa Czajkowski XII 1988 Wielki Warszawa
32. Borys Godunow 4 Musorgski VII 1988 Ateny
31. Bramy raju Bruzdowicz XI 1987 Wielki Warszawa
30. Borys Godunow 3 Musorgski VI 1987 Paryż
29. Mistrz i Małgorzata Kunad V 1987 Wielki Warszawa
28. Traviata Verdi II 1987 Wielki Warszawa
27. Mahagonny Kurt / Weill I 1987 Tel Aviv
26. Borys Godunow 2 Musorgski VII 1986 Berlin ZDF
25. Aida Verdi VI 1986 Wielki Warszawa
24. Makbet Verdi XI 1985 Wielki Warszawa
23. Fidelio Beethoven V 1985 Wielki Warszawa
22. Turandot Puccini XII 1984 Wielki Warszawa
21. Łucja z Lammermoor Donizetti IX 1984 Wielki Warszawa
20. Wozzeck Berg IV 1984 Wielki Warszawa
19. Trubadur Verdi II 1984 Sofia
18. Straszny dwór Moniuszko XII 1983 Wielki Warszawa
17. Borys Godunow Musorgski IX 1983 Wielki Warszawa
16. Manekiny 2 Rudziński X 1982 Wielki Warszawa
15. Czekając na Godota Beckett IV 1982 Narodowy Warszawa
14. Manekiny Rudziński X 1981 Opera Wrocław
13. Hamlet Szekspir IV 1981 Słupsk
12. Wacława dzieje Garczyński X 1980 Słupsk
11. Sen nocy letniej Szekspir XII 1979 Słupsk
10. Ćwiczenia ze Snu Szekspir X 1979 PWST  Warszawa
9. Kwiaty polskie Tuwim VII 1979 Słupsk
8. La serva padrona Pergolesi V 1979 Słupsk
7. Mąż i żona Fredro I 1979 Słupsk
6. Troilus i Kresyda Szekspir IV 1978 Narodowy Warszawa
5. Isadora Duncan XI 1974 Teatr 38 Kraków
4. Wieczerza Wiśniewski III 1972 Ateneum Warszawa
3. Tygrys Schisgall V 1971 STEM Warszawa
2. Opowieść o ZOO Albee XI 1970 STEM Warszawa
1. Końcówka Beckett XII 1969 STEM Warszawa